Pastiep roku Handbox!

Parūpējies par savu apmeklētāju un darbinieku drošību! Izvēlies mūsdienīgu un pārdomātu bezkontakta roku dezinfekciju.

Bezmaksas piegāde 5 darba dienu laikā visā Latvijā
Roku dezinfekcijas stends
Roku dezinfekcijas stends
Bezkontakta roku dezinfekcijas stends
Bezkontakta roku dezinfekcijas stends
Bezkontakta roku dezinfekcijas stends
Roku dezinfekcijas stends
Roku dezinfekcijas stends
Roku dezinfekcijas stends
Roku dezinfekcijas stends

Tieši tik vienkārši!

Viegli uzstādīt

Iekārta vienmēr būs gatava darbam

Izdevīgi uzturēt

Tīra vide, ilgtermiņa kalpošana, mazāk uzpildes

Droši lietot

Bez pieskārieniem un netīrības

Handbox roku dezinfekcijas stends

Kādēļ izvēlēties
Handbox?

Parūpējies par sava uzņēmuma klientu un darbinieku roku higiēnu ar pārliecību! Latvijā radīts pilnībā automatizēts un personalizējams bezkontakta roku dezinfekcijas stends drošākai ikdienai.

Izgatavojot Handbox iekārtas, mūsu prioritāte bija radīt vienkāršu risinājumu, nodrošinot ērtu lietošanu un vienkāršu uzturēšanu. Rūpējoties par produkta kvalitāti, Handbox komandas speciālisti rūpīgi izraudzījušies augstākās kvalitātes materiālus un modernākās tehnoloģiskās komponentes, nodrošinot iekārtas kalpošanu ilgtermiņā.

Ērti pielāgojams dažāda izmēra un ietilpības publiskajām telpām - lieliem tirdzniecības centriem un mazākām veikaliem, ofisu telpām, medicīnas iestādēm u.c.

Personalizēts dizains, ērta dezinfekcijas līdzekļa devas pielāgošana viedtālrunī un izliešanas mehānisms, nodrošinot papildus drošību un apkārtējās vides tīrību.


Bezkontakta roku dezinfekcija drošākai ikdienai

Ērti, pārdomāti un bez pieskārieniem

Parūpējies par drošību savā uzņēmumā - izvēlies ekonomisku, ērti lietojamu bezkontakta roku dezinfekcijas stendu, ko novērtēs gan uzņēmuma darbinieki, gan klienti un apmeklētāji.

Pielāgo iekārtu uzņēmuma vizuālajai identitātei

Handbox stendu dizains ir ērti pielāgojams mūsu klientu individuālajai identitātei. Izvēlies uzņēmuma krāsas, logo, valodu un citus vizuālos elementus.

Uzzināt vairāk
Automatizēts

Pārdomāts bezkontakta roku dezinfekcijas stends - tīra vide, pilnībā bez pieskārieniem

Pielāgojama deva

Ērti pielāgojama dezinfekcijas līdzekļa deva viedtālrunī izmantojot tikai WiFi savienojumu

Personalizējams

Uzņēmuma krāsas, logo, vizuālie elementi un individuāli pielāgojama valoda

Izdevīga uzturēšana

5 litru ietilpība nodrošinot līdz pat 10 000 individuālajām lietošanas reizēm

Drošs

Izliešanas mehānisms, nodrošinot ka dezinfekcijas līdzeklis nonāks tikai uz lietotāja rokām

Kvalitāte

Latvijā radīts rūpīgs roku darbs izmantojot augstvērtīgus materiālus. nodrošinot kalpošanu ilgtermiņā

Mūsu klienti

Paldies mūsu klientiem, kuri rūpējas par savu apmeklētāju un darbinieku drošību izvēloties Handbox bezkontakta roku dezinfekciju.

Mēs esam ļoti apmierināti kā Handbox iekārtas iekļaujas mūsu uzņēmuma interjerā, pielāgojoties tā vienotajai vizuālajai identitātei. Operatīva sadarbība, ātrs pasūtījuma izgatavošanas laiks un piegāde.
Sportland
Vadošais sporta preču mazumtirgotājs Latvijā
Pateicoties Handbox, mums vairs nav jāsatraucas par regulāru dezinfekcijas līdzekļa uzpildi, kā arī to vai telpas būs pietiekoši tīras un drošas apmeklētājiem.
Elektrum
AS “Latvenergo” zīmols - vadošais elektroenerģijas un dabasgāzes ražošanas un tirdzniecības uzņēmums Latvijā

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai vēlies uzzināt vairāk par mūsu iekārtu?
Ielūkojies biežāk uzdotajos jautājumos un varbūt mums jau ir atbilde.

Vai man ir nepieciešamas īpašas priekšzināšanas, lai sagatavotu iekārtu darbam?

Nav nepieciešamas īpašas priekšzināšanas vai instrumenti, lai sagatavotu iekārtu darba. Handbox iekārtas jau būs gatavas darbam.

Ērti uzpildi iekārtu ar jebkura ražotāja, vismaz 70% etanolu saturošu roku dezinfekcijas šķidrumu, savieno iekārtu ar elektrības padevi un nospied iekārtas ieslēgšanas pogu. 

Papildus ērtībai, iekārtas komplektācijā iekļauta arī tukša 5 litru polietelēna kanniņa, kuru vienkārši nepieciešams uzpildīt ar dezinfekcijas šķidrumu. Vai arī, gadījumā ja roku dezinfekcijas šķidrums jau ir iepildīts standarta 5 litru kanniņā, vienkārši samainiet tukšo kanniņu ar jaunu.

Kuri no iekārtas elementiem ir pielāgojami uzņēmuma vizuālajai identitātei un kā veikt personalizēšanu?

Handbox iekārtu minimālistiskais dizains ļauj tās ērti pielāgot ikviena uzņēmuma individuālajai identitātei.

Katram pasūtījumam piedāvājam bezmaksas iekārtas personalizēšanu - uzņēmuma vizuālie elementi, logo, krāsas, valoda un cita informācija.

Lai personalizētu iekārtu dodies ŠEIT. Aizpildi formu, izvēlies krāsu, augšupielādē uzņēmuma logo vai citus vizuālos elementus un ievadi tekstu “Roku dezinfekcija” sev vēlamajā valodā. Pēc pieteikuma saņemšanas, mūsu speciālisti sazināsies ar jums 1 darba dienas laikā.

Kas ir jāzin, lai uzturētu iekārtu darba kārtībā?

Rūpējoties par to lai dezinfekcijas šķidrums nokļūtu tikai uz lietotāja plaukstām Handbox iekārtas aprīkotas ar izliešanas mehānismu. Iekārtas ietilpība ir 5 litri nodrošinot līdz 10 000 individuālajām lietošanas reizēm. Lai uzturētu iekārtu pēc iespējas labākā kārtībā, rekomendējam regulāri pārbaudīt noteces savākšanas vanniņu, pārliecinoties, vai nav nepieciešams to iztukšot.

Kā pielāgot roku dezinfekcija līdzekļa devu?

Gadījumā, ja roku dezinfekcijas šķidruma noklusējuma deva - 0.5 ml nav pietiekama, ērti pielāgo to savā viedtālrunī. Atliek tikai atvērt sava telefona Wi-Fi opciju sarakstu un izvēlēties Handbox nosaukumu. Nav nepieciešama papildus reģistrēšanās vai aplikāciju instalēšana. 
Plašāka informācija par devas pielāgošanu ŠEIT

Cik ilgam laikam paredzēta viena iekārtas uzpilde?

Iekārtas ietilpība ir 5 litri nodrošinot līdz 10 000* individuālajām lietošanas reizēm.

*Uzmanību! 10 000 lietošanas reizes ir optimālais skaits, ja iekārta strādā ar noklusējuma devu 0.5ml un ir uzpildīta pilna. Skaits var atšķirties ņemot vērā iekārtas lietošanas intensitāti. 

Kā uzpildīt iekārtu un kādu roku dezinfekcijas līdzekli lietot?

Iekārtas komplektācijā iekļauta tukša 5 litru polietilēna kanniņa, kuru vienkārši nepieciešams uzpildīt ar vismaz 70% etanola saturošu dezinfekcijas šķidrumu. Vai arī, gadījumā ja roku dezinfekcijas šķidrums jau ir iepildīts standarta 5 litru kanniņā, vienkārši samainiet tukšo kanniņu ar jaunu. 

Iekārta darbojas tikai ar etanola saturošu roku dezinfekcijas šķidrumu. Gēla vai putojušu roku dezinfekcijas līdzekļu izmantošana nav atļauta. 
Uzpildot iekārtu rekomendējam vienmēr kanniņu piepildīt pilnu.

Kāpēc Handbox iekārtām esam izvēlējušies izliešanas mehānismu?

Nereti meklējot piemērotāko bezkontakta roku dezinfekcijas risinājumu ierasts domāt, ka tam jābūt ar izsmidzināšanas mehānismu. Mūsu komandas speciālisti ir atraduši labāku un pārdomātāku tehnoloģisko risinājumu.

Roku dezinfekcijas šķidrumam tiekot izmidzinātam vairums gadījumos, tas nokļūst arī uz apkārtējām virsmām, tikai pusei nonākot lietotāja plaukstā. Nereti radot sajūtu, ka saņemtā līdzekļa deva nav bijusi pietiekama, liekot sniegt roku iekārtai otro vai pat trešo reizi.

Tāpēc veicot izpēti un meklējot drošāko un ērtāko risinājumu mūsu speciālisti izvēlējušies izliešanas mehānismu. Nodrošinot, ka paredzētā līdzekļa deva nokļūs tikai lietotāja plaukstā - mazinot iespējamību izraisīt alerģiskas reakcijas, saudzējot lietotāja apģērba piedurknes un samazinot roku dezinfekcijas līdzekļa patēriņu.

Tāpat rūpējoties par papildus drošību, esam izstrādājuši iekārtu tā, lai tā nesāktu darboties brīdi kad tas nav paredzēts, kā piemēram gadījumā ja garām skrien bērni.

Vai iekārta ir pārvietojama?

Šobrīd iekārtas ir tikai stacionāras, to darbības nodrošināšanai nepieciešama piekļuve 220V elektrības pieslēgumam.

No kādiem materiāliem izgatavotas Handbox iekārtas?

Handbox iekārtas ir Latvijā radīts roku darbs, pievēršot īpašu vērību katrai detaļai.

Izgatavots no augstākās kvalitātes tehnoloģiskajām komponentēm un dabīgā koka saplākšņa nodrošinot iekārtu kalpošanu ilgtermiņā. Stenda pārklājumam izmantota augstas kvalitātes poliuretāna-akrila krāsa* ar izcilu nodilumizturību.

* Iekārtas karkasa orģinālā krāsa - gaiši pelēka (RAL 7046). Karkasa krāsa nav pielāgojama, maināma.

Cena, kā pasūtīt, garantija un piegāde

Handbox Lite cena ir 389 EUR + PVN.

Bezmaksas piegāde 5 darba dienu laikā visā Latvijā.

Iekārtas piegādājam arī ārpus Latvijas robežām. Piegādes izdevumi var atšķirties atkarībā no valsts uz kuru nepieciešams veikt piegādi. Piegādes izdevumi un PVN tiek aprēķināti pēc pasūtījuma formas aizpildīšanas. Lūdzu aizpildīt pasūtījuma formu ŠEIT.

Garantija :  12 mēneši

Kā saņemt tehnisko atbalstu?

Jautājumu vai tehnisku problēmu gadījumā lūdzu sazināties rakstot info@handbox.me. Mūsu speciālisti ar jums sazināsies 1 darba dienas laikā, lai rastu piemērotāko risinājumu. 

Ja tomēr, tev ir vēl kāds jautājums, sazinies ar Handbox komandas speciālistiem ŠEIT un jau pavisam drīz atbildēsim uz tavu jautājumu.

Izvēlies bezkontakta roku dezinfekciju!

Parūpējies par savu apmeklētāju un darbinieku drošību jau šodien!

Personalizēt un pasūtīt
Pārlūkojot šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Aizvērt