IEKĀRTA

Handbox LITE

€ 390 € 420
Cena norādīta bez PVN.
               

Pilnībā automatizēts, minimiālistiska dizaina bezkontakta roku dezinfekcijas stends. Ērti pielāgojams uzņēmuma individuālajai identitātei un dažādiem interjeriem. Ērta lietošana, vienkārša un izdevīga uzturēšana.

Latvijā ražots rūpīgs roku darbs, izraugoties tikai augstākās kvalitātes materiālus un  modernākos tehnoloģiskos risinājumus, nodrošinot iekārtas kalpošanu ilgtermiņā.

Handbox priekšrocības salīdzinājumā ar citiem līdzīgiem risinājumiem - pilnībā personalizējams dizains, ērta līdzekļa devas pielāgošana viedtālrunī un izliešanas tehnoloģija.

Galerija
Personalizēt un pasūtīt
No items found.

Tehniskā informācija

 • Pilnībā automatizēts dozatora panelis. Kustību sensors (ToF), peristaltiskais sūknis (12V DC) un pulsējošas LED gaismas (4x 3.3v SMD LED 4000k)
 • Viegli kopjama, izņemama nerūsējošā tērauda šķidruma noteces vanniņa. Melnā krāsā
 • Iekārtas komplektācijā iekļauta izņemama, tukša standarta 5 litru kanniņa, ērtākai roku dezinfekcijas šķidruma uzpildīšanai
 • Regulējamas plastmasas kājiņas ar M5 metāla vītni stabilitātei uz nelīdzenām virsmām
 • Apdrukāta līmplēve iekārtas priekšējam un aizmugurējam panelim
 • Iekārtas rāmis no augstvērtīga dabīgā koka saplākšņa. Stenda pārklājumam izmantota augstas kvalitātes poliuretāna-akrila krāsa. Oriģinālā krāsa - gaiši pelēka (RAL 7046)
 • Ieslēgšanas / Izslēgšanas poga
 • Pumpēšanas poga
 • Doors to access the hand sanitising supply and control panel
 • Slēdzamas durtiņas ar atslēgu
 • 3m elektrības kabelis
  100-240VAC, 0.35A, 50-60Hz

Izmēri un svars

Platums:
24 cm

Augstums:
150 cm

Dziļums:
18 cm

Pamatne:
40 x 40 cm

Svars:
15 kg

Lejuplādēt lietošanas instrukciju
Automatizēts roku dezinfekcijas stends

Automatizēts

Izstrādājot Handbox iekārtas mūsu prioritāte bija radīt ērti lietojamu risinājumi, izslēdzot jebkādu kontaktu ar pašu iekārtu un apkārtējām virsmām.

Pilnībā automatizēts dezinfekcijas panelis ar izliešanas mehānismu, kustību sensoru un noteces savākšanas vanniņu nodrošinot drošu lietošanu un tīru apkārtējo vidi.

Katra elektroniskā komponente ir rūpīgi pārbaudīta un izgatavota no augstākās kvalitātes materiāliem, sekojot modernākajām viedo risinājumu tendencēm.

Vairāk

Regulējama dezinfekcijas šķidruma deva

Ērti pielāgojama dezinfekcijas šķidruma deva viedtālrunī!

Rūpejoties par mūsu klientu ērtībām esam radījuši pārdomātu risnājumu.

Atliek tikai atvērt sava telefona Wi-Fi opciju sarakstu un izvēlēties Handbox nosaukumu. Nav nepieciešama papildus reģistrēšanās vai aplikāciju instalēšana.

Vairāk

Pielāgojams dizains

Handbox iekārtu minimālistiskais dizains ļauj tās ērti pielāgot ikviena uzņēmuma individuālajai identitātei.

Katram pasūtījumam piedāvājam bezmaksas stendu personalizēšanu - uzņēmuma vizuālie elementi, logo, krāsas, valoda un cita informācija.

Vairāk

Izdevīga un vienkārša uzturēšana

Samazini dezinfekcijas līdzekļa patēriņu un uzpildīšanas biežumu!

Handbox ietilpība ir 5 litri nodrošinot līdz 10 000 individuālajām lietošanas reizēm. Savukārt, pārdomātais dezinfekcijas šķidruma izliešanas mehānisms parūpēsies, lai līdzeklis nonāk tikai lietotāja plaukstā, neatstājot netīras apkārtējās virsmas.

Vairāk
Izdevīga un vienkārša uzturēšana

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai vēlies uzzināt vairāk par mūsu iekārtu?
Ielūkojies biežāk uzdotajos jautājumos un varbūt mums jau ir atbilde.

Vai man ir nepieciešamas īpašas priekšzināšanas, lai sagatavotu iekārtu darbam?

Nav nepieciešamas īpašas priekšzināšanas vai instrumenti, lai sagatavotu iekārtu darbam. Handbox iekārtas jau būs gatavas darbam.

Ērti uzpildi iekārtu ar jebkura ražotāja, vismaz 70% etanolu saturošu, roku dezinfekcijas šķidrumu, savieno iekārtu ar elektrības padevi un nospied iekārtas ieslēgšanas pogu.  Papildus ērtībai iekārtas komplektācijā iekļauta arī tukša 5 litru polietilēna kanniņa, kuru vienkārši nepieciešams uzpildīt ar dezinfekcijas šķidrumu.

Vai arī, gadījumā, ja roku dezinfekcijas šķidrums jau ir iepildīts standarta 5 litru kanniņā, vienkārši samainiet tukšo kanniņu ar jaunu.

Kuri no iekārtas elementiem ir pielāgojami uzņēmuma vizuālajai identitātei un kā veikt personalizēšanu?

Handbox iekārtu minimālistiskais dizains ļauj tās ērti pielāgot ikviena uzņēmuma individuālajai identitātei.
Katram pasūtījumam piedāvājam bezmaksas iekārtas personalizēšanu - uzņēmuma vizuālie elementi, logo, krāsas, valoda un cita informācija.

Lai personalizētu iekārtu dodies ŠEIT. Aizpildi formu, izvēlies krāsu, augšupielādē uzņēmuma logo vai citus vizuālos elementus un ievadi tekstu “Roku dezinfekcija” sev vēlamajā valodā. Pēc pieteikuma saņemšanas, mūsu speciālisti sazināsies ar jums 1 darba dienas laikā.

Kas ir jāzin, lai uzturētu iekārtu darba kārtībā?

Rūpējoties par to, lai dezinfekcijas šķidrums nokļūtu tikai uz lietotāja plaukstām, Handbox iekārtas aprīkotas ar izliešanas mehānismu. Iekārtas ietilpība ir 5 litri, nodrošinot līdz 10 000 individuālajām lietošanas reizēm. Lai uzturētu iekārtu pēc iespējas labākā kārtībā, rekomendējam regulāri pārbaudīt noteces savākšanas vanniņu, pārliecinoties, vai nav nepieciešams to iztukšot.

Kā pielāgot roku dezinfekcija līdzekļa devu?

Gadījumā, ja roku dezinfekcijas šķidruma noklusējuma deva - 0.5 ml nav pietiekama, ērti pielāgo to savā viedtālrunī. Atliek tikai atvērt sava telefona Wi-Fi opciju sarakstu un izvēlēties Handbox nosaukumu. Nav nepieciešama papildus reģistrēšanās vai aplikāciju instalēšana.
Plašāka informācija par devas pielāgošanu ŠEIT

Cik ilgam laikam paredzēta viena iekārtas uzpilde?

Iekārtas ietilpība ir 5 litri nodrošinot līdz 10 000* individuālajām lietošanas reizēm.

*Uzmanību! 10 000 lietošanas reizes ir optimālais skaits, ja iekārta strādā ar noklusējuma devu 0.5ml un ir uzpildīta pilna. Skaits var atšķirties ņemot vērā iekārtas lietošanas intensitāti. 

Kā uzpildīt iekārtu un kādu roku dezinfekcijas līdzekli lietot?

Iekārtas komplektācijā iekļauta tukša 5 litru polietilēna kanniņa, kuru vienkārši nepieciešams uzpildīt ar vismaz 70% etanola saturošu dezinfekcijas šķidrumu. Vai arī, gadījumā ja roku dezinfekcijas šķidrums jau ir iepildīts standarta 5 litru kaIekārtas komplektācijā iekļauta tukša 5 litru polietilēna kanniņa, kuru vienkārši nepieciešams uzpildīt ar vismaz 70% etanolu saturošu dezinfekcijas šķidrumu. Vai arī, gadījumā, ja roku dezinfekcijas šķidrums jau ir iepildīts standarta 5 litru kanniņā, vienkārši samainiet tukšo kanniņu ar jaunu.

Uzmanību! Iekārta darbojas tikai ar etanola saturošu roku dezinfekcijas šķidrumu. Gēla vai putojušu roku dezinfekcijas līdzekļu izmantošana nav atļauta.

Uzpildot iekārtu, rekomendējam vienmēr kanniņu piepildīt pilnu.

Kāpēc Handbox iekārtām esam izvēlējušies izliešanas mehānismu?

Nereti, meklējot piemērotāko bezkontakta roku dezinfekcijas stendu, ierasts domāt, ka tam jābūt ar izsmidzināšanas mehānismu. Mūsu komandas speciālisti ir atraduši labāku un pārdomātāku tehnoloģisko risinājumu.

Vairumā gadījumos, izsmidzinot roku dezinfekcijas šķidrumu, tas nokļūst arī uz apkārtējām virsmām, tikai pusei nonākot lietotāja plaukstā. Tas bieži  rada sajūtu, ka saņemtā līdzekļa deva nav bijusi pietiekama, tā liekot sniegt roku iekārtai otro vai pat trešo reizi.

Veicot izpēti un meklējot drošāko un ērtāko risinājumu mūsu speciālisti izvēlējušies izliešanas mehānismu, nodrošinot, ka paredzētā līdzekļa deva nokļūs tikai lietotāja plaukstā, tā  mazinot iespējamību izraisīt alerģiskas reakcijas, saudzējot lietotāja apģērba piedurknes un samazinot roku dezinfekcijas līdzekļa patēriņu.

Rūpējoties par papildus drošību, esam izstrādājuši iekārtu tā, lai tā nesāktu darboties brīdi, kad tas nav paredzēts, kā, piemēram, gadījumā, ja garām skrien bērni.

Vai iekārta ir pārvietojama?

Šobrīd iekārtas ir tikai stacionāras, to darbības nodrošināšanai nepieciešama piekļuve 220V elektrības pieslēgumam.

No kādiem materiāliem izgatavotas Handbox iekārtas?

Handbox iekārtas ir Latvijā radīts roku darbs, pievēršot īpašu vērību katrai detaļai.

Izgatavots no augstākās kvalitātes tehnoloģiskajām komponentēm un dabīgā koka saplākšņa nodrošinot iekārtu kalpošanu ilgtermiņā. Stenda pārklājumam izmantota augstas kvalitātes poliuretāna-akrila krāsa* ar izcilu nodilumizturību.

* Iekārtas karkasa orģinālā krāsa - gaiši pelēka (RAL 7046). Karkasa krāsa nav pielāgojama, maināma.

Cena, kā pasūtīt, garantija un piegāde

Handbox Lite cena ir 389 EUR + PVN.

Bezmaksas piegāde 5 darba dienu laikā visā Latvijā.

Iekārtas piegādājam arī ārpus Latvijas robežām. Piegādes izdevumi var atšķirties atkarībā no valsts uz kuru nepieciešams veikt piegādi. Piegādes izdevumi un PVN tiek aprēķināti pēc pasūtījuma formas aizpildīšanas. Lūdzu aizpildīt pasūtījuma formu ŠEIT.

Garantija :  12 mēneši

Kā saņemt tehnisko atbalstu?

Jautājumu vai tehnisku problēmu gadījumā lūdzu sazināties rakstot info@handbox.me. Mūsu speciālisti ar jums sazināsies 1 darba dienas laikā, lai rastu piemērotāko risinājumu. 

Ja tomēr, tev ir vēl kāds jautājums, sazinies ar Handbox komandas speciālistiem ŠEIT un jau pavisam drīz atbildēsim uz tavu jautājumu.

Mūsu klienti

Paldies mūsu klientiem, kuri rūpējas par savu apmeklētāju un darbinieku drošību izvēloties Handbox bezkontakta roku dezinfekciju.

Mēs esam ļoti apmierināti kā Handbox iekārtas iekļaujas mūsu uzņēmuma interjerā, pielāgojoties tā vienotajai vizuālajai identitātei. Operatīva sadarbība, ātrs pasūtījuma izgatavošanas laiks un piegāde.
Sportland
Vadošais sporta preču mazumtirgotājs Latvijā
Pateicoties Handbox, mums vairs nav jāsatraucas par regulāru dezinfekcijas līdzekļa uzpildi, kā arī to vai telpas būs pietiekoši tīras un drošas apmeklētājiem.
Elektrum
AS “Latvenergo” zīmols - vadošais elektroenerģijas un dabasgāzes ražošanas un tirdzniecības uzņēmums Latvijā